Orzeł Biały
Gdański Uniwersytet Medyczny
Na komputerze nie ma zainstalowanej wtyczki Flash
Jesteś tutaj: Start > Studia > Kampus studencki

Kampus studencki

Kampus akademicki tworzą cztery domy studenckie, klub studencki "Medyk", sklepik oraz kseroKampus akademicki tworzą cztery domy studenckie, klub studencki "Medyk", sklepik oraz ksero

Osiedle studenckie GUMed przy ul. Dębowej zlokalizowane jest w odległości 100 m od głównego budynku dydaktycznego – Collegium Biomedicum i Biblioteki Głównej. Bliskość większości budynków dydaktycznych i klinicznych umożliwia studentom szybkie i punktualne dotarcie na zajęcia. Jednocześnie kampus oddalony jest od głównych ulic Gdańska, dzięki czemu jego mieszkańcy nie cierpią z powodu nadmiernego hałasu.

Kampus tworzą cztery domy studenckie, które mogą pomieścić 1000 osób, klub studencki „Medyk”, sklepik oraz ksero. Tu też znajduje się także główne biuro Uczelnianego Samorządu Studenckiego. Na terenie kampusu znajduje się też stołówka serwująca posiłki za atrakcyjną cenę. Akademiki są podłączone do ogólnouczelnianej sieci internetowej.

Po trudach nauki studenci mogą znaleźć wytchnienie w klubie studenckim „Medyk”, który czynny jest od wtorku do soboty.

„Medyk” tradycyjnie jest także miejscem „Otrzęsin” i imprez towarzyszącym „Medykaliom” – Dniom Kultury i Nauki Studentów GUMed. W maju kampus przeżywa oblężenie. Odbywają się tu bowiem Medykalia. Liczne koncerty, zawody sportowe „wyścig łóżek szpitalnych” oraz „white fartuch party” przyciągają na ulicę Dębową studentów nie tylko z naszej Uczelni.

Lokalizacja obiektów osiedla studenckiego GUMed


Wyświetl większą mapę
Gdański Uniwersytet Medyczny
80-210 Gdańsk, ul. M. Skłodowskiej-Curie 3a
tel.: (58) 349 11 11
 
Rektor GUMed
Rzecznik prasowy
Redakcja WWW
Promocja
Dla pacjentów