Stanowisko ds. Relacji z Absolwentami Zagranicznymi

StartAbsolwenciStanowisko ds. Relacji z Ab...
Rozwiń

Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

DSC_0047.jpg

Równolegle z nieustającym dążeniem do coraz lepszej jakości w sferach edukacji, badań naukowych oraz ochrony zdrowia, odzwierciedlanej w coraz wyższej pozycji w rankingach krajowych i międzynarodowych, Gdański Uniwersytet Medyczny zamierza rozwijać trwałe i wzajemnie korzystne relacje ze swoimi absolwentami zagranicznymi, fachowymi pracownikami ochrony zdrowia w różnych krajach całego świata.

Pragniemy przekazywać Wam dobre wieści o pozytywnych zmianach w Uczelni, informować o interesujących wydarzeniach o charakterze edukacyjnym, naukowym i klinicznym, a także zachęcać Was do udziału w projektach edukacyjnych i naukowych GUMed oraz w wydarzeniach towarzyskich adresowanych zarówno do absolwentów zagranicznych, jak i do całej społeczności akademickiej.

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie naszych absolwentów jako studentów GUMed może być cennym źródłem informacji zwrotnej do wykorzystania w dalszym doskonaleniu naszych programów nauczania, sylabusów i życia studenckiego na kampusie uniwersyteckim. Wartościowa dla naszej Uczelni byłaby również informacja dotycząca doświadczenia naszych absolwentów, podjęcia pracy w różnych systemach opieki zdrowotnej i rozpoczęcia udziału w różnych programach szkolenia podyplomowego, a także Waszej samooceny własnych kompetencji w porównaniu z innymi kolegami, którzy podczas studiów mieli do czynienia z innymi programami i metodami nauczania, np. Problem-Based Learning.

W celu pomyślnego zbudowania i rozwijania relacji z naszymi absolwentami zagranicznymi z dniem 1 września 2018 r. Uczelnia powierzyła mi Stanowisko ds. Relacji z Absolwentami Zagranicznymi. W oparciu o moje wieloletnie przyjazne kontakty ze studentami English Division i wzajemny szacunek mam szczerą nadzieję, że nasi drodzy absolwenci odpowiedzą na naszą zachętę i zechcą utrzymywać kontakt ze swoją macierzystą Uczelnią. Będę bardzo wdzięczny Wam wszystkim za wieści o rozwoju Waszych karier zawodowych i o Waszych sukcesach, a także za wszelkie propozycje pozytywnych zmian w naszej Uczelni oraz wydarzeń i projektów do zorganizowania przez GUMed, które uznalibyście za cenne i interesujące. Bądźmy w kontakcie i cieszmy się naszymi sukcesami.

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami z Gdańska,
dr n. med. Jacek Kaczmarek
Stanowisko ds. Relacji z Absolwentami Zagranicznymi
Gdański Uniwersytet Medyczny
email: iaro@gumed.edu.pl
tel. +48 58 349 1358