StartUczelniaKalendarium wydarzeń"Jak osiągnąć sukces w środ...

"Jak osiągnąć sukces w środowisku medycznym? Zarządzanie zespołem w pigułce"

Jakie umiejętności są kluczowe dla skutecznego zarządzania placówką medyczną? Co jest istotne w kierowaniu interdyscyplinarnym zespołem? Jak radzić sobie ze stresem i rozwiązywać konflikty pracowników? Na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi podczas pierwszego spotkania szkoleniowego kierowanego do studentek i studentów GUMed. Dyskusja odbędzie się 23 listopada w godz. 13:00-16:00 w Atheneum Gedanense Novum. Inicjatorem szkolenia jest prof. Jacek Bigda, prorektor ds. rozwoju i organizacji kształcenia.

O tym, jak osiągnąć sukces w środowisku medycznym, opowiedzą:

  • prof. Marcin Gruchała, rektor GUMed, kierownik I Katedry i Kliniki Kardiologii
  • dr hab. Aleksandra Gaworska-Krzemińska, prof. uczelni, prodziekan WNoZ z IMMiT, p.o. dyrektora Instytutu Pielęgniarstwa i Położnictwa
  • dr Jakub Kraszewski, dyrektor naczelny Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku
  • prof. Rafał Dziadziuszko, kierownik Katedry i Kliniki Onkologii i Radioterapii, koordynator Centrum Badań Klinicznych Wczesnych Faz.

Dyskusję poprowadzą Aleksandra Drzycimska, przewodnicząca USS i mgr Krzysztof Gołacki, reprezentant STN.


szkolenie_PO_WER.png

Szkolenia zostaną zrealizowane w formie hybrydowej – stacjonarnie w Auditorium Primum im. prof. Olgierda Narkiewicza, natomiast transmisja będzie prowadzona na uczelnianym kanale YouTube. Udział w spotkaniach będzie możliwy po dokonaniu zapisów na stronie szkoleniazawodowe. Dla zarejestrowanych uczestników przewidujemy certyfikaty.

Z uwagi na otwarty charakter spotkań zachęcamy do bezpośredniego, osobistego udziału w wydarzeniach. Ewentualne pytania do poszczególnych dyskusji można przesłać do 21 listopada na adres student.kursy@gumed.edu.pl. Zadanie pytań będzie również możliwe w trakcie spotkań.

Szkolenia realizowane są z projektu finansowanego w ramach programu PO WER 3.5.

Szczegóły dotyczące drugiego spotkania z zakresu komunikacji medycznej w trudnych sytuacjach – z pacjentem, rodziną, zespołem dostępne są w kalendarium.


368354783_1805974146488636_1827592406128028885_n.png

Fot. Paweł Sudara/GUMed, Sylwia Mierzewska/UCK. Grafika Magda Boguska/GUMed

Czas i miejsce:

23.11.2023

13:00-16:00

Auditorium Primum im. Olgierda Narkiewicza, Atheneum Gedanense Novum, (al. Zwycięstwa 41/42, Gdańsk) oraz online