Kalendarium wydarzeń

StartUczelniaKalendarium wydarzeńMed-Kom 2023 – „Komunikacja...

Med-Kom 2023 – „Komunikacja w medycynie”

Organizatorzy i partnerzy projektu MED-KOM 2023
Organizatorzy i partnerzy projektu MED-KOM 2023

Pracownia Komunikacji Medycznej GUMed we współpracy z Biurem ds. Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” oraz SKN Komunikacji Medycznej jest organizatorem drugiej edycji cyklu szkoleń i warsztatów Med-Kom 2023Komunikacja w medycynie. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym rektora GUMed prof. Marcina Gruchały. Pierwsze warsztaty zaplanowane na 20 i 27 marca br. skierowane są do studentów kierunku lekarskiego.

Projekt Med-Kom 2023 to propozycja edukacyjna adresowana do studentów i doktorantów GUMed. Celem inicjatywy jest podniesienie kompetencji komunikacyjnych, rozwijanie inteligencji emocjonalnej oraz odporności na stres poprzez zajęcia praktyczne prowadzone są przez doświadczonych trenerów. Część warsztatów prowadzona jest z udziałem aktorów, którzy wcielają się w role pacjentów. W tym roku w ofercie szkoleń znalazło się 11 warsztatów i 4 grupy terapeutyczne.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Szczegółowy program, dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie wydarzenia. Dodatkowe informacje o inicjatywie dostępne są poniżej.


Czas i miejsce:

2023-03-27

godziny podawane na bieżąco przez organizatora

Gdański Uniwersytet Medyczny