StartUczelniaAktualnościRok akademicki 2021/2022Prof. Błażek nową prodzieka...

Prof. Błażek nową prodziekan WNoZ

14.04.2022

Rektor GUMed prof. Marcin Gruchała w obecności dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu z Instytutem Medycyny Morskiej i Tropikalnej prof. Przemysława Rutkowskiego wręczył 12 kwietnia br. dr hab. Magdalenie Błażek nominację na nową funkcję – prodziekan WNoZ ds. jakości kształcenia i praktyk studenckich. Zastąpiła tym samym dr hab. Agnieszkę Zimmermann, prof. uczelni, która od 1 kwietnia br. sprawuje funkcję prorektor ds. jakości kształcenia.


P.Sudara_-_wręczenie_nominacji_prof._Błażek_-_003.jpg

od lewej: prof. Marcin Gruchała, dr hab. Magdalena Błażek, prof. Przemysław Rutkowski

Dr hab. Magdalena Błażek jest psychologiem, kierownikiem Katedry Psychologii, Zakładu Badań nad Jakością Życia GUMed oraz kierunku psychologia zdrowia. Jest praktykiem z wieloletnim doświadczeniem oraz biegłym sądowym. W pracy naukowej koncentruje się na pogłębieniu wiedzy o dynamice relacji międzyludzkich.

Rektor Gruchała pogratulował prof. Błażek oraz życzył powodzenia w realizacji nowo powierzonych zadań na stanowisku prodziekan. Wprowadzone zmiany w zakresie funkcjonowania naszej Uczelni obowiązują do końca kadencji Senatu GUMed, tj. do 31 sierpnia 2024 r.

fot. Paweł Sudara/GUMed