StartUczelniaKalendarium wydarzeńKonferencja „Młodzieżowe Sp...

Konferencja „Młodzieżowe Spotkania z Medycyną"

Pierwsza w tym roku konferencja pt. Młodzieżowe Spotkania z Medycyną odbędzie się 25 stycznia w godz. 13:15-14:45 w formie hybrydowej. Wykłady wygłaszane stacjonarnie w auli Atheneum Gedanense Novum (Gdańsk, Al. Zwycięstwa 41/42) transmitowane będą za pomocą platformy ZOOM do szkół.

Podczas spotkania prof. Edyta Szurowska prorektor ds. klinicznych, kierownik II Zakładu Radiologii GUMed przedstawi wykład pt. Co kryje ludzki mózg? Obserwacje radiologa. Szczegółowy program dostępny jest poniżej.

Formuła spotkania będzie dostosowana do panujących warunków epidemicznych. W auli Atheneum Gedanense Novum GUMed obecni będą tylko wykładowcy oraz klasa ucznia, który będzie miał prezentację. Pozostałe szkoły zainteresowane uczestnictwem w projekcie będą miały możliwość połączenia za pomocą programu konferencyjnego ZOOM. Link do spotkania zostanie przesłany do tych szkół, które mailowo zgłoszą chęć uczestnictwa, podając nazwę szkoły i nazwisko nauczyciela. Udział w Młodzieżowych Spotkaniach z Medycyną jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na temat akcji można uzyskać w sekretariacie Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku oil@oilgdansk.pl, tel. 524 32 00.Współorganizatorami spotkania są specjaliści z Zakładu Prewencji i Dydaktyki GUMed na czele z kierującym jednostką prof. Tomaszem Zdrojewskim oraz dr. Łukaszem Wieruckim, a także Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku.

Więcej informacji o inicjatywie znajduje się na stronie.

Czas i miejsce:

2022-01-25

13:15-14:45

Spotkanie w formule hybrydowej w Atheneum Gedanense Novum (Gdańsk, Al. Zwycięstwa 41/42), transmisja online