StartUczelniaKalendarium wydarzeńKonferencja „Młodzieżowe Sp...

Konferencja „Młodzieżowe Spotkania z Medycyną"

Konferencja listopadowa Młodzieżowych Spotkań z Medycyną odbędzie się 23 listopada 2021 r. w godz. 13:15-14:45 w formie hybrydowej. Wykłady wygłaszane stacjonarnie w auli Atheneum Gedanense Novum (Gdańsk, Al. Zwycięstwa 41/42) transmitowane będą za pomocą programu ZOOM do szkół.

W wydarzeniu wezmą udział eksperci z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego: dr hab. Tomasz Smiatacz, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych oraz prof. Witold Rzyman, kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Klatki Piersiowej.

Współrganizatorami spotkania są specjaliści z Zakładu Prewencji i Dydaktyki GUMed na czele z kierującym jednostką prof. Tomaszem Zdrojewskim oraz dr. Łukaszem Wieruckim, a także Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku.

Formuła spotkania będzie dostosowana do panujących warunków epidemicznych. W auli Atheneum Gedanense Novum GUMed obecni będą tylko wykładowcy oraz klasa ucznia, który będzie miał prezentację. Pozostałe szkoły zainteresowane uczestnictwem w projekcie będą miały możliwość połączenia za pomocą programu konferencyjnego ZOOM. Link do spotkania zostanie przesłany do tych szkół, które mailowo zgłoszą chęć uczestnictwa, podając nazwę szkoły i nazwisko nauczyciela.Więcej informacji o inicjatywie znajduje się na stronie.

Czas i miejsce:

2021-11-23

13:15-14:45

Spotkanie w Atheneum Gedanense Novum (Gdańsk, Al. Zwycięstwa 41/42), transmisja online