StartUczelniaKalendarium wydarzeńX Gdańskie Sympozjum Gastro...

X Gdańskie Sympozjum Gastroenterologiczne

GD_Symp_Gastroentero_24_Head_1200x400.jpg


X Gdańskie Sympozjum Gastroenterologiczne odbędzie się w dniach 12-13 stycznia br. w hotelu w Radisson Hotel & Suites w Gdańsku. Organizatorem spotkania jest Katedra i Klinika Gastroenterologii i Hepatologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Na wydarzenie zostało zaproszone grono wybitnych polskich wykładowców, naukowców i praktyków, którzy dołożą wszelkich starań, aby jego program naukowy zawierał aktualną wiedzę medyczną w zakresie gastroenterologii, hepatologii i endoskopii przewodu pokarmowego. Podczas tego dwudniowego sympozjum możliwe będzie udział w wykładach, panelach dyskusyjnych i sesjach interaktywnych związanych z najnowszymi osiągnięciami i wyzwaniami w gastroenterologii. Przewodniczącym Komitetu Naukowego wydarzenia jest dr hab. Krystian Adrych, prof. uczelni, kierownik Katedry i Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii GUMed. Przewodniczącym Honorowym jest emerytowany kierownik jednostki prof. Marian Smoczyński.

W ramach wydarzenia przygotowano warsztaty szkoleniowe, skierowane tym razem do lekarzy zajmujących się żywieniem klinicznym. Będzie to także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń z innymi specjalistami oraz dyskusji pomiędzy ekspertami a gastroenterologami, internistami, chirurgami, radiologami, pediatrami, lekarzami rodzinnymi i rezydentami.

Dodatkowe informacje dostępną są na stronie www.gastrosympozjum.viamedica.pl.

Czas i miejsce:

2024-01-12; 2024-01-13

godziny podawane na bieżąco przez organizatora

Hotel Radisson, ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk