Kalendarium wydarzeń

StartUczelniaKalendarium wydarzeń"Dresy i trampki AZS-AMG" -...

"Dresy i trampki AZS-AMG" - spotkanie koleżeńskie byłych zawodników AZS-AMG


plakat wydarzenia


Pod patronatem rektora GUMed prof. Marcina Gruchały 14 października 2023 r. w godz. 11:00-15:00 w Centrum Sportu GUMed odbędzie się spotkanie byłych sportowców AZS-AMG, absolwentów Gdańskiej Akademii Medycznej w Gdańsku z XX w., czyli do roku 2000 pt. Dresy i trampki AZS-AMG. Będzie to sentymentalny powrót do czasów, kiedy życie studenckie i zdobywanie wiedzy medycznej uzupełnione było realizacją sportowych pasji i zdrowym, amatorskim współzawodnictwem na halach, stadionach, matach czy pływalniach. Przypadający na tę datę Dzień Nauczyciela da okazję wspomnienia nauczycieli-trenerów i ich zaangażowania w rozwijaniu w ówczesnych studentach radości z uprawiania sportu.

Program spotkania przewiduje:

  • zebranie uczestników w sekcjach sportowych,
  • wspomnienie trenerów, czasów oraz wyczynów sportowych,
  • zwiedzenie nowego Centrum Sportu GUMed,
  • pokaz aerobiku sportowego w wykonaniu studentek GUMed,
  • gry i zabawy zręcznościowe z nagrodami.

W hasłowe dresy i trampki, niezbędne do wejścia na halę sportową Centrum Sportu GUMed, będzie można się przebrać w udostępnionych w tym celu szatniach. Przygotowane zostaną także napoje dla aktywnych uczestników sportowego wydarzenia.

Spotkanie organizowane jest przez Stowarzyszenie Absolwentów GUMed. W Komitecie Organizacyjnym obecni są: Przemysław Koberda, Katarzyna Kozarzewska i Aleksander Stanek. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmuje Przemysław Koberda pod adresem mailowym koberdap@wp.pl oraz pod numerem telefonu 505 388 399.

Szczegółowe informacje, numer konta do wpłat wpisowego w wysokości 100 zł oraz archiwalne zdjęcia dostępne są na związanej ze spotkaniem stronie www.sportazs-amg.pl.

Czas i miejsce:

2022-10-14

11:00-15:00

Centrum Sportu GUMed