StartUczelniaKalendarium wydarzeńPerspektywy w psychologii z...

Perspektywy w psychologii zdrowia. Rozmowy o współpracy lekarzy i psychologów


plakat wydarzenia


Jak lekarze postrzegają współpracę z psychologami? Czy psycholog i lekarz mają szansę stworzyć zgrany zespół? Dlaczego nie zawsze udaje się im znaleźć wspólny język? Na te i inne pytania eksperci spróbują odpowiedzieć w trakcie cyklu spotkań Perspektywy w psychologii zdrowia. Rozmowy o współpracy lekarzy i psychologów. Wydarzenia skierowane są głównie do studentów psychologii zdrowia, jednak udział w nich mogą wziąć wszyscy zainteresowani holistycznym podejściem do opieki nad pacjentem chorującym somatycznie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 30 marca 2023 r. o godz. 18:00 w formie online na platformie Zoom. Głównym gościem wydarzenia będzie dr Joanna Kufel-Grabowska z Katedry i Kliniki Onkologii i Radioterapii. Spotkanie moderować będzie dr Aleksandra Stańska z Zakładu Badań nad Jakością Życia GUMed.

Bezpośredni link do spotkania: https://us06web.zoom.us/j/83922531688
Identyfikator spotkania: 839 2253 1688
Kod dostępu: 1kBYLq?d

Inicjatorem cyklu spotkań jest dr Aleksandra Stańska. Wydarzenie wspiera dr hab. Agnieszka Zimmermann, prof. uczelni – prorektor ds. jakości kształcenia oraz dr hab. Magdalena Błażek, prof. uczelni – kierownik kierunku psychologia zdrowia oraz prodziekan ds. jakości kształcenia i praktyk studenckich WNoZ. Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na Facebooku.

Czas i miejsce:

2022-03-30

18:00

spotkanie online