StartUczelniaKalendarium wydarzeńO kobietach nie tylko dla k...

O kobietach nie tylko dla kobiet – wykład dr Marzeny Mazur

Chcesz się dowiedzieć, czym jest syndrom uzurpatora i na czym polega zespół Kopciuszka? Zapraszamy na spotkanie pełne dobrej energii, wiedzy i inspiracji. Już 8 marca br. o godz. 19 w Atheneum Gedanense Novum wykład zatytułowany Jestem kobietą pracującą i niczego się nie boję! wygłosi dr Marzena Mazur, psycholożka biznesu, wykładowczyni akademicka, trenerka i dziennikarka radia TOK FM. Jak sama o sobie mówi, najlepsza dziennikarka wśród psychologów biznesu (albo odwrotnie), miłośniczka eksperymentów socjologicznych i propagatorka dobrych praktyk w biznesie. Inicjatorkami wydarzenia są prof. Edyta Szurowska, prorektor ds. klinicznych oraz dr hab. Agnieszka Zimmermann, prof. uczelni, prorektor ds. jakości kształcenia.

Będzie to doskonała okazja, by zajrzeć do świata współczesnej kobiety pracującej, która na drodze kariery napotyka niejednokrotnie na szklany sufit, lepką podłogę i stromy klif. Ekspertka podpowie, jak sobie radzić z brakiem pewności siebie i budować wiarę we własne siły. Wiedza ta przyda się bez wątpienia nie tylko kobietom.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już nieco wcześniej, bo od godz. 18:30 do AGN, gdzie w nieformalnej atmosferze i przy drobnym poczęstunku będzie można się spotkać i poznać z nieco innej strony.

strona_slajder.jpg


Czas i miejsce:

8.03.2023

18:30-20:00

Atheneum Gedanense Novum