Kalendarium wydarzeń

StartUczelniaKalendarium wydarzeńIV edycja „Spotkań z Pediat...

IV edycja „Spotkań z Pediatrią”


plakat wydarzenia


Ogólnopolska Studencka Konferencja Spotkania z Pediatrią skierowana jest do studentów kierunków medycznych w Polsce. Jej czwarta edycja odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia 2023 r. formie stacjonarnej w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Wydarzenie ma na celu pogłębienie wiedzy pediatrycznej wśród uczestników, zapoznanie ich z najbardziej aktualnymi wytycznymi oraz umożliwienie zdobycia nowych umiejętności praktycznych, które mogą zostać wykorzystane w wykonywanym w przyszłości zawodzie. Konferencja została objęta patronatem honorowym rektora GUMed prof. Marcina Gruchały oraz instytucjonalnym patronatem Uczelni.

Uczestnicy czynni mogą rejestrować się i przesyłać abstrakty swoich prac do 26 lutego 2023 r., natomiast zgłoszenia do sesji plakatowej możliwe są do 15 marca 2023 r. drogą mailową na adres spotkaniazpediatria@gumed.edu.pl.

Poprzednie Spotkania… cieszyły się dużą popularnością wśród studentów z całej Polski. W tym roku ponownie poruszone zostaną najciekawsze tematy z dziedziny pediatrii. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach seminaryjnych oraz w sesji wykładów eksperckich. W ich trakcie wysłuchają prelekcji dotyczących m.in. hematologii, gastroenterologii, endokrynologii, ortopedii, laryngologii, neurologii rozwojowej, neonatologii oraz chirurgii dziecięcej. Zaplanowano również sesje prac konkursowych, podczas których zostaną wyłonione i nagrodzone najciekawsze i najlepiej opracowane przypadki kliniczne. Szczegółowe informacje o spotkaniu dostępne są na jego profilu na Facebooku oraz Instagramie.

broszura informacyjna (5,45 MB)

Czas i miejsce:

2023-04-14 - 2023-04-15

godziny podawane na bieżąco przez organizatora

Gdański Uniwersytet Medyczny