Kalendarium wydarzeń

StartUczelniaKalendarium wydarzeńOperacja Trójząb 4.0

Operacja Trójząb 4.0

Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii (PTSS) oddział Gdańsk jest organizatorem ogólnopolskiej konferencji stomatologicznej pt. Operacja Trójząb 4.0, która odbędzie się w dniach 14-15 października 2023 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej (ul. Ołowianka 1, Gdańsk) pod patronatem rektora GUMed prof. Marcina Gruchały. Wydarzenie umożliwi spotkanie się studentów kierunku lekarsko-dentystycznego oraz dentystów z całej Polski. Przewidywana liczba uczestników to 850 osób + ok. 15 wykładowców.

Pierwszy dzień konferencji koncentrować się będzie na wykładach prowadzonych przez czołowych polskich specjalistów poszczególnych dziedzin stomatologii. Drugi dzień poświęcony będzie warsztatom, w których uczestnicy będą mogli pod nadzorem wykładowców sprawdzić w praktyce zdobytą wiedzę.

PTSS to organizacja zrzeszająca studentów kierunku lekarsko-dentystycznego oraz lekarzy dentystów z całej Polski. Jej celem jest promowanie wiedzy oraz nauczanie studentów i stomatologów przez wiodących specjalistów w swoich dziedzinach. PTSS kładzie szczególny nacisk na rzetelne przekazywanie wiedzy stomatologicznej w celu uświadamiania społeczeństwu, jak ważne jest dbanie o prawidłowy stan higieny jamy ustnej oraz jak bardzo wpływa to na zdrowie ogólne pacjentów.

Czas i miejsce:

2023-10-14 - 2023-10-15

godziny podawane na bieżąco przez organizatora

Polska Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1, Gdańsk