StartUczelniaKalendarium wydarzeńFarmalityka - Wykład

Farmalityka - Wykład

Wykład online pt. Farmaceuta w Wielkiej Brytanii w ramach projektu Farmalityka odbędzie się 17 czerwca 2022 r. o godz. 10:00 na platformie Zoom. Będzie to specjalne spotkanie organizowane we współpracy z Polskim Towarzystwem Studentów Farmacji Oddział Gdańsk. Poprowadzi je mgr farm. Bartosz Sendrowicz.

Bezpośredni link do spotkania

Dane do zalogowania się na platformie Zoom:

Meeting ID: 844 4976 1238

Passcode:8h^h+eYg


mgr farm. Bartosz Sendrowicz
mgr farm. Bartosz Sendrowicz

Sylwetka prelegenta: mgr farm. Bartosz Sendrowicz – absolwent studiów magisterskich na kierunku farmacja (Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, 2004 r.). W 2014 r. ukończył studia podyplomowe – handel zagraniczny – na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Prelegent zawodowo związany jest z pracą w aptekach na terenie Wielkiej Brytanii jako Locum Pharmacist. Zainteresowania prelegenta skupiają się wokół realizowania założeń i wytycznych opieki farmaceutycznej zalecanych przez Brytyjską Generalną Radę Farmaceutyczną (GPhC – odpowiednik polskich Izb Aptekarskich).

Streszczenie wykładu

W pierwszej części spotkania ekspert podzieli się ze słuchaczami swoimi pierwszymi doświadczeniami z pracy aptekarza w Wielkiej Brytanii oraz postara się nakreślić i opisać podstawowe problemy początkujących farmaceutów podejmujących pracę za granicą. W trakcie spotkania odpowie na szereg pytań, m.in.: jak zawód farmaceuty jest postrzegany przez społeczeństwo w Wielkiej Brytanii?; na czym polega opieka farmaceutyczna w Wielkiej Brytanii? oraz jak wygląda ona na tle programów wdrożeniowych w Polsce?.


Wszystkich słuchaczy zainteresowanych wykładem prosimy o zalogowanie się na platformie Zoom przy użyciu powyższego linka lub danych na 5 min przed planowanym spotkaniem.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia strony internetowej Wydziału Farmaceutycznego, na której w zakładce Farmalityka dostępne są: harmonogram wykładów, listy zaproszonych prelegentów oraz informacje związane z technicznym połączeniem się uczestnika z platformą online.

Zapraszamy także do kontaktu mailowego wf.promocja@gumed.edu.pl. Z chęcią odpowiemy na wszelkiego rodzaju pytania.

Czas i miejsce:

2022-06-17

10:00

spotkanie online