Kalendarium wydarzeń

StartUczelniaKalendarium wydarzeńKonferencja naukowa "Q Dosk...

Konferencja naukowa "Q Doskonałości"

Dobre praktyki w doskonaleniu usług medycznych na Pomorzu to podtytuł, a zarazem motyw przewodni konferencji Q Doskonałości. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 21 czerwca 2022 r. w Sali Teatralnej Domu Technika NOT w Gdańsku pod patronatem rektora Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego prof. Marcina Gruchały. Jej organizatorem jest Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) w Gdańsku. Celem spotkania przeznaczonego dla praktyków i naukowców zainteresowanych doskonaleniem usług świadczonych przez podmioty lecznicze jest umożliwienie wymiany wiedzy oraz wzajemne doskonalenie się w tym zakresie.

Hasło nadchodzącego wydarzenia to Problemy, korzyści, zagrożenia i szanse oraz dobre praktyki i rozwiązania dotyczące ciągłości działania i jej znaczenia w czasie COVID-19. W jego trakcie dyskutowane będą takie zagadnienia jak zarządzanie placówką medyczną i bezpieczeństwo jej pacjentów oraz personelu. Swoje opinie i doświadczenia przedstawią zaproszeni eksperci, wśród których obecni będą przedstawiciele GUMed: dr hab. Tomasz Smiatacz, prorektor ds. studenckich i kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych, a także dr hab. Aleksandra Gaworska-Krzemińska, prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu, kierująca Instytutem Pielęgniarstwa i Położnictwa oraz Zakładem Zarządzania w Pielęgniarstwie.

Do udziału w konferencji konieczna jest uprzednia rejestracja. Formularz wraz z programem wydarzenia dostępny jest na stronie organizatora.


plakat wydarzenia

Czas i miejsce:

2022-06-21

godziny podawane na bieżąco przez organizatora

Sala Teatralna Domu Technika NOT w Gdańsku (ul. Rajska 6)