StartUczelniaKalendarium wydarzeńKonferencja „Dzień Jakości ...

Konferencja „Dzień Jakości FarU”


FarU_belka.png

Konferencja Dzień Jakości FarU odbędzie się 9 czerwca br. w godz. 8:45-14:45 na Politechnice Gdańskiej w auli w budynku Hydromechaniki PG.

Po raz pierwszy członkowie wspólnot trzech gdańskich uniwersytetów FarU spotkają się, by razem debatować nad jakością kształcenia. Konferencja Dzień Jakości FarU rozpocznie cykl wydarzeń – dla wzmocnienia potencjału dydaktycznego uczelni partnerskich – organizowanych naprzemiennie przez PG, UG i GUMed. Pierwsze spotkanie odbędzie się w murach Politechniki Gdańskiej.

W czasie konferencji prelegenci przybliżą dobre praktyki uczelni FarU dotyczące wdrażania innowacji dydaktycznych oraz społecznej odpowiedzialności uczelni. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość szczegółowego poznania idei Uczelni Fahrenheita oraz osiągnięciami zespołów FarU pracujących w obrębie jakości kształcenia, tj. kształcenia na studiach, Szkoły Doktorskiej FarU i wspólnego Welcome Centre.

Dzień Jakości FarU (565 KB)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja dostępna na stronie FarU, która będzie otwarta do środy 8.06 br. do godziny 15:00. Ewentualne pytania należy kierować na adres office@faru.edu.pl.

Dzień Jakości FarU jest organizowany w ramach projektu Wspieranie procesów konsolidacji uczelni. Realizacja wspólnych konferencji i seminariów dydaktycznych to jedna z rekomendacji zespołu ds. uwspólniania zarządzania kształceniem i platformami nauczania na odległość.

Czas i miejsce:

2022-06-09

8:45-14:45

aula w budynku Hydromechaniki PG (ul. Narutowicza 11/12, Gdańsk)