Stypendia Santander #NeverStopLearning

10.05.2022

plakat stypendiów

W ramach kolejnej edycji programu stypendialnego Santander otwarta została rekrutacja do programów poświęconych rozwojowi kompetencji językowych, menadżerskich oraz tych dotyczących zrównoważonego rozwoju. Uczestnictwo w programie #NeverStopLearning to okazja do zdobycia nie tylko cenionych umiejętności, ale również certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. Udział w kursach jest bezpłatny, a uczestnicy nie muszą być klientami banku.

Obecnie trwa nabór do następujących programów:

 • Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council
  1 000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego Learn English Select, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych uczestników uzyska dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu z certyfikatem IELTS.
  Aplikować można do 19 czerwca 2022 r.
  Link do naboru https://app.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts-2022

 • Stypendium Rozwojowe Santander | Podstawy Zarządzania projektami WZ IŁ& IPMA
  100 miejsc na kurs online z wykładowcami International Project Management Association wprowadzający do świata projektów i zarządzania nimi. Najważniejsze pojęcia projektowe, metody i narzędzia oraz zasady organizacji pracy projektowej to główne zagadnienia tego kursu. Słuchacze otrzymają certyfikat uczestnictwa. Kurs jest organizowany przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy z IPMA Polska.
  Aplikować można do 12 czerwca 2022 r.
  Link do naboru https://app.becas-santander.com/pl/program/pzp_wzul_ipma
 • Santander Scholarships Skills | MBA Essentials 2022–LSE
  900 miejsc dla osób chcących rozwinąć niezbędne twarde i miękkie umiejętności biznesowe stanowiące esencję wiedzy ze studiów MBA. Program odbywa się online i jest podzielony na 10 modułów asynchronicznych, które są udostępniane co tydzień i mogą być realizowane. Uczestnicy mogą realizować kurs we własnym tempie, dodatkowo mają okazję do nawiązywania interakcji między sobą oraz brania udziału w małych grupach dyskusyjnych. Program będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.
  Aplikować można do 30 czerwca 2022 r.
  Link do naboru http://app.becas-santander.com/program/becas-santander-skills-mba-essentials-2022-lse
 • Santander Scholarships Sustainability | Skills for the Green transition – Cambridge Judge Business School
  1 000 miejsc na sześciotygodniowy międzynarodowy program online prowadzony przez Cambridge Judge Business School. Uczestnicy będą mogli poznać globalną perspektywę problemów i wyzwań środowiskowych, przed którymi stoimy, takich jak utrata bioróżnorodności, wylesianie, odnawialne źródła energii, gospodarka o obiegu zamkniętym. Dodatkowo będą mieli okazję rozwijać umiejętności przywódcze, poznać przykłady i historie sukcesu firm z dużym doświadczeniem w stosowaniu kryteriów ESG (środowiskowych, społecznych i ładu korporacyjnego). Program będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.
  Aplikować można do 9 czerwca 2022 r.
  Link do naboru http://app.becas-santander.com/program/becas-santander-sustainability-skills-for-the-green-transition-cambridge-judge-business-school

Aktualne informacje o nowych naborach projektów stypendialnych realizowanych przy współpracy z najbardziej prestiżowymi ośrodkami akademickimi w Polsce i na świecie publikowane są na platformie santander-grants.com oraz na profilu Santander Universidades na Facebooku.

Grupa Santander przeznaczyła ponad 2,1 miliarda euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 790 000 stypendiów i grantów. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki oraz przeciwdziałanie nierówności płci są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

Odpowiedzi na wszelkie dodatkowe pytania można uzyskać pod adresem santander.universidades@santander.pl.