StartUczelniaKalendarium wydarzeńOkrągły Stół. PorozmawiajMY...

Okrągły Stół. PorozmawiajMY o kształceniu zdalnym w GUMed

okragły_stół_www.png

Społeczność akademicką GUMed zachęcamy do udziału w kolejnej debacie z cyklu Okrągły Stół. Tworząc przestrzeń do rozmów, chcemy poznać różne punkty widzenia na ważne dla nas tematy, co pozwoli nam współdecydować o rozwiązaniach, które nas bezpośrednio dotyczą. Spotkanie odbędzie się 15 marca br. w godz. 16:00-18:00 w formule hybrydowej – prelegenci spotkają się stacjonarnie w Sali Senatu GUMed, natomiast uczestnicy wezmą udział za pośrednictwem platformy Zoom. Link do spotkania zostanie wysłany mailowo w dniu wydarzenia.

Tym razem dyskusja dotyczyć będzie kształcenia na odległość oferowanego w naszym Uniwersytecie. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń postaramy się wskazać dobre i złe praktyki oraz określić postulaty na przyszłość ponieważ e-kształcenie stało się elementem naszej akademickiej rzeczywistości.

W rozmowach udział wezmą: prorektor ds. rozwoju i organizacji kształcenia prof. Jacek Bigda, prorektor ds. jakości kształcenia dr hab. Agnieszka Zimmermann, prof. uczelni oraz prorektor ds. studenckich dr hab. Tomasz Smiatacz. Towarzyszyć im będą nauczyciele akademiccy z każdego z trzech Wydziałów GUMed: prodziekan dr hab. Maria Bieniaszewska i dr hab. Przemysław Kowiański, prof. uczelni (WL), prof. Małgorzata Sznitowska i prof. Tomasz Śledziński (WF), jak również prodziekan prof. Piotr Wąż i dr Anna Tyrańska-Fobke (WNoZ). Doktorantów reprezentować będą: mgr Katarzyna Wychodnik i lek. Szymon Zdanowski, a grono studentów: Aleksandra Drzycimska – przewodnicząca USS, Krzysztof Kamiński, Marcin Sawczuk i Karolina Mosakowska (WL), Arnika Nastały i Bartosz Piątkowiak (WF), Dariusz Rystwej i Jakub Deleżuch (WNoZ). W dyskusji będzie uczestniczył także dr Jarek Jendza z Centrum Wsparcia Dydaktyki GUMed.

Grafika – Joanna Śliwińska/GUMed

Czas i miejsce:

15.03.2023

16:00-18:00

Formuła hybrydowa - stacjonarnie w GUMed i online