StartUczelniaKalendarium wydarzeńWykład „Urbanistyczne aspek...

Wykład „Urbanistyczne aspekty kształtowania przestrzeni publicznej”


TŁO_WWW_FarU.png


Uczelnie Fahrenheita zapraszają na cykl dyskusji pod wspólnym hasłem Przestrzeń publiczna. Jest miejsce na Twój głos, dotyczących roli i znaczenia miejsc powszechnie dostępnych w różnych aspektach. Wykłady ekspertów GUMed, PG i UG są zorganizowane wspólnie z Samorządem Województwa Pomorskiego, wpisując się w strategiczne przedsięwzięcie pod nazwą Pomorskie Laboratorium Przestrzeni Publicznej. Spotkania z udziałem profesorów: Magdaleny Błażek, Mariusza Czepczyńskiego, Piotra Lorensa, Macieja Nyki i Lidii Wolskiej poprowadzi Jakub Pietruszewski, geograf i urbanista, dyrektor Pomorskiego Biura Planowania Regionalnego.

Trzecie spotkanie odbędzie się 23 czerwca br. o godz. 14:00. Wykład Urbanistyczne aspekty kształtowania przestrzeni publicznej wygłosi prof. dr hab. inż. arch. Piotr Lorens – kierownik Katedry Urbanistyki i Planowania Regionalnego na Wydziale Architektury PG, architekt Miasta Gdańska.

FarU_23.06.22(2).png

Spotkania odbędą się w formule hybrydowej, w siedzibie uczelni oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Transmisja każdego wykładu będzie dostępna na kanale YouTube Uczelni Fahrenheita oraz Facebooku FarU.

Czas i miejsce:

2022-06-23

14:00

audytorium na I piętrze w budynku Hydromechaniki PG, online