StartUczelniaAktualnościRok akademicki 2021/2022Wiosenna edycja Stypendiów ...

Wiosenna edycja Stypendiów Santander

15.03.2022

Plakat stypendiów

W ramach kolejnej edycji programu stypendialnego Santander otwarta została rekrutacja do programów poświęconych rozwojowi kompetencji cyfrowych, językowych, a także branżowych z zakresu marketingu, ekonomii, bankowości oraz liderstw. Udział w programie #NeverStopLearnig to okazja do zdobycia nie tylko cenionych kompetencji, ale również certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. Wsparcie i wybrane projekty rozwojowe kierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale także do wszystkich osób, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane rozwojem osobistym.

Obecnie trwa nabór do następujących programów::

 • Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje Przyszłości UEW
  300 miejsc na kursy online z zakresu kompetencji przyszłości, takich jak podstawy programowania Python, Excel, SQL, a także umiejętności biznesowe i miękkie. Uczestnicy będą mieli do wyboru 1 z 9 kursów. Projekt organizowany jest przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.
  Aplikować można do 20 marca 2022 r.
  Link do naboru https://app.becas-santander.com/pl/program/kp_uew_2022

 • Stypendium Santander Tech | MIT Leading Digital Transformation
  100 miejsc dla osób powyżej 18. roku życia na bezpłatny kurs z na temat technologii takich jak BigDate, sztuczna inteligencja, blockchain, rozwiązania chmurowe itd. Jest to pierwszy kurs z MIT w 100% w języku polskim. Na uczestników czekają cenne certyfikaty ukończenia kursu MIT – prestiżowej uczelni.
  Aplikować można do 1 maja 2022 r.
  Link do naboru https://app.becas-santander.com/pl/program/mit_pl2022
 • Santander Scholarships Language | Online English Courses 2022 – British Council
  5000 miejsc dla osób powyżej 18. roku życia na bezpłatne, interaktywne kursy z języka angielskiego z wykorzystaniem platformy e-learningowej oraz lekcjami online z nauczycielami British Council. Program będzie prowadzony na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1 i pomoże zwiększyć szanse na rynku pracy. Uczestnicy po zakończonym szkoleniu otrzymają certyfikaty British Council.
  Aplikować można do 29 marca 2022 r.
  Link do naboru https://app.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-idiomas-online-english-courses-2022-british-council
 • Studencki Nobel 2022
  Studenci z całej Polski mogą zmierzyć się ze sobą w 1 z 9 kategorii i otrzymać Studenckiego Nobla oraz nagrodę finansową w wysokości 5000 zł. Rozpoznawalny konkurs od 13 lat organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów daje laureatom możliwość budowania swojej marki osobistej na rynku pracy i w środowisku naukowym.
  Aplikować można do 31 marca 2022 r.
  Link do naboru https://app.becas-santander.com/pl/program/studencki-nobel-2022?search=nobel&track=search

Oferta została szerzej opisana w poniższej broszurze.
Stypendia Santander wiosna 2022 (1,22 MB)

Aktualne informacje o nowych naborach projektów stypendialnych realizowanych przy współpracy z najbardziej prestiżowymi ośrodkami akademickimi w Polsce i na świecie publikowane są na platformie santander-grants.com.

Od 2002 r. Grupa Santander przeznaczyła blisko 2 miliardy euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 600 000 stypendiów i grantów od 2005 r. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki oraz przeciwdziałanie nierówności płci są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

Odpowiedzi na wszelkie dodatkowe pytania można uzyskać pod adresem santander.universidades@santander.pl.