Kalendarium wydarzeń

StartUczelniaKalendarium wydarzeńThe 4th Oncological Student...

The 4th Oncological Student Scientific Conference

The 4th Oncological Student Scientific Conference to kolejna edycja spotkania o tematyce onkologicznej organizowanego przez The English Division Pediatric Oncology Scientific Circle przy Katedrze i Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii GUMed pod patronatem rektora GUMed prof. Marcina Gruchały. Anglojęzyczna konferencja będzie dla uczestników okazją do przedstawienia swoich osiągnięć naukowych w międzynarodowym środowisku. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 marca 2022 r. w formie hybrydowej – stacjonarnie w Gdańsku oraz online. W programie przewidziano warsztaty praktyczne oraz wykłady eksperckie i sesję prac studenckich.

Osoby zainteresowane aktywnym uczestnictwem w spotkaniu, zwłaszcza studenci oraz lekarze stażyści, mogą zgłaszać abstrakty (w języku angielskim) do 4 lutego 2022 r., wypełniając formularz. Akceptowane są abstrakty prac oryginalnych oraz opisów przypadków. Osobny formularz został przygotowany dla osób planujących udział bierny, zarówno w formie stacjonarnej (rejestracja możliwa do 4 marca 2022 r.), jak i zdalnej (rejestracja możliwa do 10 marca 2022 r.).

Regulamin konferencji dostępny jest online. Dodatkowe informacje znajdują się również na stronie wydarzenia na Facebooku.

Czas i miejsce:

2022-03-11 - 2022-03-12

godziny podawane na bieżąco przez organizatora

Spotkanie w formie hybrydowej: stacjonarnie w Gdańsku oraz online