Kalendarium wydarzeń

StartUczelniaKalendarium wydarzeńWartość w medycynie Dragon'...

Wartość w medycynie Dragon's Grant & Endorsement

Druga edycja międzynarodowego konkursu Wartość w medycynie Dragon’s Grant & Endorsement skierowana jest do instytucji działających w obszarze ochrony zdrowia, które wdrażają praktyczne rozwiązania z obszaru organizacji systemu w oparciu o jakość tzw. Value Based Healthcare. Konkurs organizowany jest przez Polską Koalicję Medycyny Personalizowanej, Instytut INNOWO we współpracy z Value Based Healthcare Center Europe pod patronatem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Laureaci polskiej edycji będą mieli szansę zmierzyć się z najlepszymi międzynarodowymi projektami w międzynarodowym finale konkursu w Holandii.

Celem projektu jest budowanie świadomości koncepcji systemu ochrony zdrowia opartego na wartościach i innowacyjnych rozwiązaniach mających na celu zwiększenie efektywności systemu. VBHC Dragon’s Grant jest inicjatywą, która ma na celu promowanie praktycznych rozwiązań z obszaru organizacji systemu w oparciu o jakość, które są wdrażane w instytucjach ochrony zdrowia na całym świecie. Najlepsze projekty wyróżnione są prestiżową nagrodą Value Based Healthcare Prize i muszą spełnić następujące warunki:

  • zapewniają pacjentowi najwyższą jakość,
  • koncentrują się na pacjentach i ich spersonalizowanym procesie leczenia, według najnowszych wytycznych medycznych,
  • są opłacalne,
  • wprowadzają innowacje w szerokim znaczeniu tego słowa; tj. organizacyjne, medyczne i / lub diagnostyczne,
  • mogą być wdrożone w całym cyklu opieki.

Zgłoszenia można przesyłać do 28 lutego 2022 r. drogą mailową na adres vbhc@innowo.org. Regulamin konkursu dostępny jest online. Na stronie organizatora dostępne są szczegółowe informacje o polskiej oraz międzynarodowej edycji konkursu.


Plakat wydarzenia

Czas i miejsce:

2022-02-28 - termin przyjmowania zgłoszeń, 2022-03-22 - ogłoszenie wyników

godziny podawane na bieżąco przez organizatora

online