Kalendarium wydarzeń

StartUczelniaKalendarium wydarzeńKonferencja "BioTech Daily ...

Konferencja "BioTech Daily 2021"

Konferencja BioTech Daily 2021 odbędzie się 9 grudnia 2021 r. w formie online. Jej celem jest poszerzenie horyzontów w branży nowoczesnych technologii medycznych, wymiana informacji w zakresie prowadzonych prac B+R oraz projektów, a także usprawnienie transferu wiedzy z uczelni do biznesu. Jej organizatorami są zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz dyrekcja Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego wraz z partnerami wydarzenia.

W czasie konferencji odbędzie się gala finałowa konkursu LIFE SCIENCE organizowanego przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny w partnerstwie z Polpharma Biologics. Spośród ponad 40 zgłoszeń start-upów oraz grup projektowych eksperci wyłonią 12 pomysłów z kategorii profesjonalistów oraz entuzjastów. Podczas gali finałowej na Biotech Daily wyselekcjonowane start-upy przygotują pitching, a finaliści otrzymają nagrody w wysokości 80 tys. zł. W spotkaniu wezmą udział także eksperci z przedsiębiorstw prowadzących swoją działalność w dolinie biotechnologicznej w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym m.in.: Blirt, QSAR Lab, Polpharma Biologics, Aronpharma.

Konferencja BioTech Daily to pomost wiedzy między nauką, biznesem a nowymi technologiami. Inicjatywy takie jak konkurs LIFE SCIENCE to kolejny krok w transferze wiedzy do biznesu i wspieraniu najbardziej innowacyjnych pomysłów w szeroko pojętej dziedzinie zdrowego społeczeństwa.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja możliwa jest poprzez formularz, a link do spotkania zostanie przesłany drogą mailową w dniu konferencji.


Plakat wydarzenia

Czas i miejsce:

2021-12-09

godziny podawane na bieżąco przez organizatora

spotkanie online