StartUczelniaKalendarium wydarzeńFarmalityka - Wirtualne Drz...

Farmalityka - Wirtualne Drzwi Otwarte Wydziału Farmaceutycznego

Wykład online w ramach projektu Farmalityka – pt. Jakie możliwości dla studentów GUMed daje Program Erasmus+? odbędzie się 4 listopada 2021 r. o godz. 19:00 na platformie Zoom. Poprowadzi go Karolina Derda.

Bezpośredni link do spotkania

Dane do zalogowania się na platformie Zoom:

Meeting ID: 857 4002 7601

Passcode: 174987


mgr Karolina Derda
mgr Karolina Derda

Sylwetka prelegenta: mgr Karolina Derda – specjalistka w Sekcji Współpracy Międzynarodowej, Działu ds. Umiędzynarodowienia Uczelni w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Z wykształcenia ekonomistka, z dużą potrzebą tworzenia nowych projektów i samodoskonalenia. Absolwentka studiów podyplomowych „Rachunkowość i Finanse” na Uniwersytecie Gdańskim oraz „Business English” w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Od 9 lat wspiera studentów GUMed promując mobilność i zachęcając do wyjazdów w ramach Programu Erasmus+. Odpowiedzialna za wymianę studencką, kontakt z uczelniami partnerskimi oraz promocję Programu. Realizuje swoją pasję artystycznego tworzenia kreując grafiki promocyjne oraz prowadząc profil Działu na Facebook-u oraz na Instagramie.


Streszczenie wykładu: Jakie możliwości dla studentów GUMed daje Program Erasmus+?

Studenci bardzo chętnie biorą udział w wymianach międzynarodowych, a odsetek uczestników programu Erasmus rośnie z każdym kolejnym rokiem. Stworzony przez Komisję Europejską program wymian międzynarodowych Erasmus+ cieszy się popularnością wśród europejskich studentów już ponad 30 lat, natomiast w GUMed studenci wyjeżdżają od 1997 roku.

Mobilność w ramach programu Erasmus+ to nie tylko wymiana studencka, ale również wyjazdy w celu zdobywania doświadczenia podczas praktyk zagranicznych. Wykładowca opowie o wszystkich możliwościach jakie otwiera program studentom i dlaczego warto skorzystać z przedstawionej oferty.


Wszystkich słuchaczy zainteresowanych wykładem prosimy o zalogowanie się na platformie Zoom przy użyciu powyższego linka lub danych na 15 min przed planowanym spotkaniem.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia strony internetowej Wydziału Farmaceutycznego, na której w zakładce Farmalityka dostępne są: harmonogram wykładów, listy zaproszonych prelegentów oraz informacje związane z technicznym połączeniem się uczestnika z platformą online.

Zapraszamy także do kontaktu mailowego wf.promocja@gumed.edu.pl. Z chęcią odpowiemy na wszelkiego rodzaju pytania.

Czas i miejsce:

2021-11-04

19:00-20:00

online