Kalendarium wydarzeń

StartUczelniaKalendarium wydarzeńKonferencja "Co w stawie tr...

Konferencja "Co w stawie trzeszczy? O nadgarstku od podstaw"

Konferencja pt. Co w stawie trzeszczy? O nadgarstku od podstaw odbędzie się w dniach 25-26 września 2021 r. w szpitalu Copernicus przy ul. Nowe Ogrody 1-6 w Gdańsku pod honorowym patronatem rektora GUMed prof. Marcina Gruchały oraz instytucjonalnym patronatem Uczelni.

Organizatorem spotkania jest Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego we współpracy z Ogólnopolskim Studenckim Towarzystwem Ortopedycznym. Wydarzenie kierowane jest do studentów i młodych lekarzy kształcących się w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Pierwszego dnia konferencji zaplanowane są warsztaty praktyczne m.in. szycia chirurgicznego, gipsowania, mikrochirurgii, nabywania umiejętności wykonywania zespoleń na sztucznych kościach oraz przeprowadzania wkłuć aspiracyjno-iniekcyjnych. Drugiego dnia odbędą się sesje ustne z gościnnymi wykładami eksperckimi. Szczegółowy plan spotkania oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie konferencji. Bieżące informacje zamieszczane są w wydarzeniu na Facebooku.


plakat konferencji


Czas i miejsce:

2021-09-25 - 2021-09-26

godziny podawane na bieżąco przez organizatora

szpital Copernicus, ul. Nowe Ogrody 1-6, 80-803 Gdańsk