StartUczelniaKalendarium wydarzeńFarmalityka - Wykład

Farmalityka - Wykład

Wykład online w ramach projektu Farmalityka – pt. Nie bój się pomagać – przedwakacyjny kurs pierwszej pomocy odbędzie się 10 czerwca 2021 r. o godz. 19:00 na platformie Zoom. Poprowadzi go dr Łukasz Żemojtel.

Bezpośredni link do spotkania

Dane do zalogowania się na platformie Zoom:

Meeting ID: 925 0981 8296

Passcode: 713037


dr Łukasz Żemojtel
dr Łukasz Żemojtel

Sylwetka prelegenta: dr Łukasz Żemojtel – absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Obecnie lekarz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii oraz medycyny ratunkowej w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Od 2004 związany zawodowo z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym.

Streszczenie wykładu: Nie bój się pomagać – przedwakacyjny kurs pierwszej pomocy

Niesienie pomocy osobom w nagłym zagrożeniu zdrowia i życia jest nie tylko prawnym, ale przede wszystkim moralnym obowiązkiem każdego człowieka. Sam fakt wczesnego podjęcia czynności resuscytacyjnych jest niezależnym czynnikiem rokowniczym w przypadku pozaszpitalnego zatrzymania krążenia. Celem wykładów jest przypomnienie uczestnikom podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w różnych sytuacjach klinicznych.


Wszystkich słuchaczy zainteresowanych wykładem prosimy o zalogowanie się na platformie Zoom przy użyciu powyższego linka lub danych na 15 min przed planowanym spotkaniem.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia strony internetowej Wydziału Farmaceutycznego, na której w zakładce Farmalityka dostępne są: harmonogram wykładów, listy zaproszonych prelegentów oraz informacje związane z technicznym połączeniem się uczestnika z platformą online.

Zapraszamy także do kontaktu mailowego wf.promocja@gumed.edu.pl. Z chęcią odpowiemy na wszelkiego rodzaju pytania.

Czas i miejsce:

2021-06-10

19:00-20:00

online