Kolejne Stypendia Santander

17.05.2021


Stypendia_Santander.png


Ruszają nabory na kolejne Stypendia Santander pod hasłem #LifeLongLearning. Jest to okazja do zdobycia cenionych kompetencji oraz certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. Kursy przeznaczone są dla studentów i absolwentów uczelni wyższych, ponadto w niektórych z nich mogą uczestniczyć wszystkie osoby po 18 roku życia zainteresowane udziałem.

Obecnie trwa nabór do następujących programów:

 • Stypendium Santander Tech | Kompetencje cyfrowe edycja 3. UEW 2021
  80 miejsc dla studentów i absolwentów polskich uczelni wyższych, którzy chcą rozwinąć kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence w formie warsztatów online. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.
  Aplikować można do 23 maja 2021 r. do godz. 23:00.
  Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-3-uew-2021
 • Stypendium Santander Tech | Reskilling in Data Analytics – Ubiqum Code Academy
  50 miejsc dla osób powyżej 18 roku życia, które chcą pracować na stanowiskach związanych z analizą danych. Aby wziąć udział w programie nie jest wymagane posiadanie wiedzy ani doświadczenia z tej tematyki. Program odbędzie się w języku angielskim i hiszpańskim w formie zajęć na platformie online.
  Aplikować można do 26 maja 2021 r. do godz. 23:00.
  Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/tech-data-analytics-ubiqum
 • Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council
  500 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych osób uzyska dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu IELTS. Projekt kierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów polskich uczelni wyższych oraz wszystkich, którzy ukończyli 18 lat i chcą rozwijać znajomość języka angielskiego.
  Aplikować można do 6 czerwca 2021 r. do godz. 23:00.
  Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts

Aktualne informacje o nowych naborach projektów stypendialnych realizowanych przy współpracy z najbardziej prestiżowymi ośrodkami akademickimi w Polsce i na świecie publikowane są na platformie santander-grants.com oraz na facebookowym profilu Santander Universidades Polska.

Grupa Santander przeznaczyła ponad 2 mld euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 630 000 stypendiów i grantów. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki oraz przeciwdziałanie nierówności płci są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

Odpowiedzi na wszelkie dodatkowe pytania można uzyskać, pisząc na santander.universidades@santander.pl.