Kalendarium wydarzeń

StartUczelniaKalendarium wydarzeńAkcja pt. "Oswajamy atopowe...

Akcja pt. "Oswajamy atopowe zapalenie skóry"

Organizatorem akcji pt. Oswajamy atopowe zapalenie skóry jest Dermatologiczne Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Opiekunem koła i promotorem wydarzenia jest dr hab. Magdalena Trzeciak, prof. uczelni z Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii.

W ramach kampanii zorganizowane zostaną wykłady eksperckie adresowane do pacjentów oraz rodziców dzieci chorujących na atopowe zapalenie skóry, a także lekarzy, studentów i wszystkich osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie tej jednostki chorobowej. Wśród prelegentów znajdą się specjaliści z naszej Uczelni: dr hab. Magdalena Trzeciak, prof. uczelni, dr hab. Katarzyna Plata-Nazar z Katedry i Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii, Alergologii i Żywienia Dzieci oraz dr Sylwia Barsow z Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Spotkanie odbędzie się 28 kwietnia 2021 r. o godz. 17:00 na platformie Zoom. Na stronie organizatora dostępny jest m.in. formularz rejestracyjny oraz szczegółowy program wydarzenia. Akcja została objęta patronatem instytucjonalnym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Czas i miejsce:

2021-04-28

17:00

Spotkanie online