Dni Otwarte GUMed

Tegoroczne Dni Otwarte GUMed odbędą się w dniach 12-18 kwietnia br. Zapraszamy na spotkania online, dzięki którym łatwiej będzie Wam wybrać wymarzony kierunek, przekonacie się jak przebiega rekrutacja, zobaczycie prawdziwe życie w Uczelni i dowiecie się jak może wyglądać Wasza kariera jako absolwenta GUMed. Dokładny harmonogram wydarzenia znajduje się na stronie internetowej www.dniotwarte.gumed.edu.pl


Dni_Otwarte_kalendarium.png


W programie weekendowym (17-18 kwietnia br.) zaplanowane są między innymi panele studenckie, na których studenci wszystkich kierunków opowiedzą o swoich doświadczeniach i podpowiedzą przyszłym żakom jak przygotować się do studiowania.

Ponadto wielu ciekawych absolwentów przedstawi swoją drogę w Uczelni oraz perspektywy jakie będą mieć przyszli studenci po ukończeniu studiów.

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak to się stało, że w Uczelni powstało Muzeum i jak zrobić doktorat z historii sztuki studiując medycynę to zapraszamy na rozmowę dwóch absolwentów Wydziału Lekarskiego. Dr hab. Jerzy Jankau, kierownik Kliniki Chirurgii Plastycznej i dr Marek Bukowski z Muzeum GUMed opowiedzą, jak można połączyć zamiłowanie do sztuki i medycynę.

Od poniedziałku do piątku (12-15 kwietnia br.) nie zabraknie wyjątkowych gości. Inspirująca rozmowa doktorantki Magdaleny Bazgier i dr. Karola Steckiewicza, prywatnie przyjaciół, przybliży Wam świat naukowców. Z kolei dietetyk Daniel Kasprowicz opowie, jak to się stało, że buduje szpital na Madagaskarze i angażuje się w wiele projektów, których celem jest poprawa życia lokalnej ludności.

Wydział Farmaceutyczny przygotowuje specjalny odcinek Farmalityki, którego prelegenci opowiedzą dlaczego warto studiować farmację i analitykę medyczną. Spotkanie odbędzie się na żywo z możliwością zadawania pytań.

Wszystkim kandydatom polecamy śledzić informacje na temat projektu Nauka to ludzie, w którym z jednej strony po ludzku przedstawiamy prace naukowców GUMed, a z drugiej pozyskujemy do współpracy zdolnych licealistów, którzy będą mieli wyjątkową okazję rozwijać swoje pasje pod okiem mentorów z Uczelni.

Nie może także zabraknąć informacji rekrutacyjnych, które w przystępny i ciekawy sposób przekażą pracownicy Działu Rekrutacji.

W tygodniu (12-16 kwietnia br.) polecamy śledzić Instagram @GUMED_. W tych dniach przejmują go studenci kierunków lekarskiego, analityki medycznej, zdrowia publicznego, pielęgniarstwa i elektroradiologii. Zaprezentują jak wygląda ich studencki dzień i będą odpowiadać na Wasze pytania.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.dniotwarte.gumed.edu.pl

Czas i miejsce:

2021-04-12 - 2021-04-19

9-19

Spotkanie online