StartUczelniaKalendarium wydarzeńWirtualne Drzwi Otwarte Wyd...

Wirtualne Drzwi Otwarte Wydziału Farmaceutycznego

Wykład online w ramach projektu Farmalityka – pt. Custom Pharma Services jako przykład CDMO odbędzie się 25 marca 2021 r. o godz. 19:00 na platformie Zoom. Poprowadzi go dr n. farm. Magdalena Turk.

Bezpośredni link do spotkania

Dane do zalogowania się na platformie Zoom:

Meeting ID: 991 9450 0639

Passcode: 359944


dr n. farm. Magdalena Turk
dr n. farm. Magdalena Turk

Sylwetka prelegenta: dr n. farm. Magdalena Turk – absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie starszy formulator w firmie Custom Pharma Services (Brighton-Hove, Wielka Brytania). W latach 2016-2020 pracownik Działu Formulacji w firmie Zentiva (Praga, Czechy).

Streszczenie wykładu: Custom Pharma Services jako przykład CDMO

Czym jest CDMO (Contract Development and Manufacturing Organization)? Jak wygląda praca formulatora w Custom Pharma Services? W trakcie wykładu postaram się również przybliżyć aktualne wymagania dotyczące rozpoczęcia pracy w przemyśle farmaceutycznym w Wielkiej Brytanii.


Wszystkich słuchaczy zainteresowanych wykładem prosimy o zalogowanie się na platformie Zoom przy użyciu powyższego linka lub danych na 15 min przed planowanym spotkaniem.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia strony internetowej Wydziału Farmaceutycznego, na której w zakładce Farmalityka dostępne są: harmonogram wykładów, listy zaproszonych prelegentów oraz informacje związane z technicznym połączeniem się uczestnika z platformą online.

Zapraszamy także do kontaktu mailowego wf.promocja@gumed.edu.pl. Z chęcią odpowiemy na wszelkiego rodzaju pytania.

Czas i miejsce:

2021-03-25

19:00-20:00

online