Kalendarium wydarzeń

StartUczelniaKalendarium wydarzeńAkcja edukacyjna „Trądzik? ...

Akcja edukacyjna „Trądzik? Też to znam!”

Trądzik? Też to znam! to akcja edukacyjna skierowana do uczniów klas licealnych organizowana przez Studenckie Koło Naukowe działające przy Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii GUMed. Wydarzenie koordynuje Julia Nizgorska, studentka VI r. kierunku lekarskiego pod nadzorem opiekun koła dr hab. Magdaleny Trzeciak, prof. uczelni.

W okresie kwiecień – czerwiec 2021 r. w formie online odbędzie się szereg spotkań, których celem jest rozpowszechnianie ugruntowanej i rzetelnej wiedzy na temat trądziku pospolitego, będącego najczęstszą chorobą skóry wśród uczniów. Organizatorzy liczą, że inicjatywa przyczyni się do zmiany nastawienia do występowania zmian skórnych, zwiększenia poziomu samoakceptacji wśród dotkniętych nimi osób oraz zrozumienia wobec innych zmagających się z chorobami dermatologicznymi. Spotkania prowadzone będą przez członków SKN oraz dr hab. Magdalenę Trzeciak.

Akcja objęta jest patronatem honorowym rektora GUMed prof. Marcina Gruchały, patronatem instytucjonalnym Uczelni, a także patronatami Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii GUMed oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Czas i miejsce:

1.04.2021

zostaną podane przez organizatora

Spotkania online