StartUczelniaKalendarium wydarzeńWirtualne Drzwi Otwarte Wyd...

Wirtualne Drzwi Otwarte Wydziału Farmaceutycznego

Wykład online w ramach projektu Farmalityka – pt. Po co nam Samorząd? odbędzie się 14 stycznia 2021 r. o godz. 19:00 na platformie Zoom. Poprowadzi go Pan Bartosz Fałkowski – student farmacji oraz przewodniczący Uczelnianego Samorządu Studenckiego GUMed.


Bezpośredni link do spotkania

Dane do zalogowania się na platformie Zoom:

Meeting ID: 940 7099 5568

Passcode: 625519


Bartosz Fałkowski
Bartosz Fałkowski

Sylwetka prelegenta: Bartosz Fałkowski – Student Farmacji na Wydziale Farmaceutycznym GUMed, wieloletni członek USS GUMed, od roku przewodniczący Samorządu Studenckiego.

Streszczenie wykładu: Po co nam Samorząd?

Cztery wydziały, 6196 studentów, 20 członków zarządu USS i jeden Uniwersytet. Wszyscy jedziemy na jednym wózku, więc dlaczego nie zacząć działać wspólnie? Członkiem Samorządu jest każdy z nas i każdy z nas ma swój głos, dlatego właśnie potrzebna jest organizacja, która tych głosów wysłucha i będzie reprezentantem interesów społeczności akademickiej przed Władzami Uczelni.

Utworzenie strefy studenckiej na Wydziale Farmaceutycznym, poprawa jakości wsparcia psychologicznego, Juwenalia Gdańskie, remont klubu Medyk, polepszenie warunków życia na osiedlu studenckim GUMed to tylko niektóre z naszych projektów, o których usłyszycie w tym roku. Już na najbliższym spotkaniu z serii Farmalityka opowiem jak do tego dojść, ile codziennej pracy wymaga bycie w Samorządzie i dlaczego tak ważne jest zaangażowanie ze strony studentów oraz dialog. Zapraszam!


Wszystkich słuchaczy zainteresowanych wykładem prosimy o zalogowanie się na platformie Zoom przy użyciu powyższego linka lub danych na 15 min przed planowanym spotkaniem.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia strony internetowej Wydziału Farmaceutycznego, na której w zakładce Farmalityka dostępne są: harmonogram wykładów, listy zaproszonych prelegentów oraz informacje związane z technicznym połączeniem się uczestnika z platformą online.

Zapraszamy także do kontaktu mailowego wf.promocja@gumed.edu.pl. Z chęcią odpowiemy na wszelkiego rodzaju pytania.

Czas i miejsce:

2021-01-14

19:00-20:00

spotkanie online