Kalendarium wydarzeń

StartUczelniaKalendarium wydarzeńIV Pomorska Konferencja na ...

IV Pomorska Konferencja na Rzecz Osób z Zespołem Downa - JESTEM

Baner_Konferencja_ONLINE_2020.jpgIV Pomorska Konferencja na Rzecz Osób z Zespołem Downa – JESTEM jest kontynuacją idei konferencji edukacyjno-medycznych organizowanych przez Fundację JA TEŻ oraz Gdański Uniwersytet Medyczny w 2013, 2015 oraz 2018 r. Tegoroczna konferencja naukowa pod patronatem rektora GUMed prof. Marcina Gruchały odbędzie się w dniach 21-22.11.2020 r.

Jej adresatami są rodziny, w których obecna jest osoba z zespołem Downa. Podstawowym odbiorcą konferencji jest rodzic/opiekun – to on jest uczestnikiem wykładów i warsztatów (dwóch na osobę) na temat terapii i rozumienia rozwoju oraz zachowań dzieci ze wspomnianym schorzeniem. Nauczyciele, terapeuci i lekarze także jednak mogą wziąć udział w spotkaniu online.

Program wydarzenia obejmuje ponadto badania i konsultacje medyczne skierowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zespołem Downa. O przypisaniu do konsultacji decyduje kolejność zgłoszeń z uwagi na czas, jaki mogą nam poświęcić lekarze.

Wydarzenie odbędzie się w całości w formie ONLINE na specjalnie dla tego celu przygotowanej platformie, do której dostęp zarejestrowani uczestnicy otrzymają po opłaceniu udziału. Nastąpi to drogą mailową tuż przed konferencją.

Więcej informacji i szczegółowy program godzinowy znajduje się na stronie konferencji.

Czas i miejsce:

2020-11-21 - 2020-11-22

godziny podawane na bieżąco przez organizatora

Spotkanie online