StartUczelniaKalendarium wydarzeńFarmalityka - Wirtualne Drz...

Farmalityka - Wirtualne Drzwi Otwarte Wydziału Farmaceutycznego GUMed

Zapraszamy na drugi wykład w ramach projektu Farmalityka.

Twoi znajomi i rodzina, nie wiedzą czego dotyczą studia na kierunku analityka medyczna? Boisz się, że czeka Cię tylko jedna ścieżka kariery zawodowej? Nie martw się! Absolwent analityki medycznej nie jest skazany jedynie na pracę jako diagnosta. Postaramy się udowodnić, że Twoja przyszła praca może być piękną przygodą!

Wykład poprowadzi dr n. farm. Marta Bauer, adiunkt w Katedrze i Zakładzie Chemii Nieorganicznej GUMed, absolwentka kierunku analityka medyczna naszej uczelni. Swoją pracę naukową skupia na problemie zakażeń bakteryjnych związanych z wykorzystaniem materiałów medycznych. Autorka wielu prac o zasięgu międzynarodowym, licznych doniesień konferencyjnych. Opiekun I roku analityki medycznej w nadchodzącym roku akademickim.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia strony internetowej Wydziału Farmaceutycznego, na której w zakładce Farmalityka dostępne są: harmonogram wykładów, listy zaproszonych prelegentów oraz informacje związane z technicznym połączeniem się uczestnika z platformą online.

Zapraszamy także do kontaktu mailowego wf.promocja@gumed.edu.pl. Z chęcią odpowiemy na wszelkiego rodzaju pytania.

Czas i miejsce:

2020-07-30

19:00-20:00

spotkanie online