StartUczelniaKalendarium wydarzeńFarmalityka - Wirtualne Drz...

Farmalityka - Wirtualne Drzwi Otwarte Wydziału Farmaceutycznego GUMed

Zapraszamy na pierwszy wykład w ramach projektu Farmalityka.

Rozpoczynamy serię wakacyjnych wykładów skierowanych do wszystkich osób zainteresowanych studiowaniem na Wydziale Farmaceutycznym GUMed.

Farmacja, wbrew pozorom, nie oznacza tylko jednej ścieżki zawodowej. Absolwenci farmacji mają przed sobą wiele możliwości. Jak może wyglądać kariera naukowa farmaceuty? Kim tak naprawdę jest farmaceuta i jaka jest jego rola w systemie opieki zdrowotnej? To tylko niektóre pytania, na które postaramy się odpowiedzieć podczas wykładu.

Pierwszy wykład poprowadzi mgr farm. Adrian Szewczyk, doktorant w Katedrze i Zakładzie Chemii Fizycznej Wydziału Farmaceutycznego GUMed, Primus Inter Pares Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek zespołu badawczego zajmującego się opracowywaniem nowoczesnych implantów kostnych na bazie materiałów krzemionkowych. Współautor licznych publikacji, prezentacji i doniesień konferencyjnych. Współopiekun Studenckiego Koła Naukowego oraz aktywny zawodowo aptekarz.

Wszystkich słuchaczy zainteresowanych wykładem prosimy o zalogowanie się na platformie Zoom przy użyciu linka lub danych, na 15 min przed planowanym spotkaniem.

Dane do zalogowania się na platformie Zoom:
Meeting ID: 981 9775 2299
Passcode: 588354

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia strony internetowej Wydziału Farmaceutycznego, na której w zakładce Farmalityka dostępne są: harmonogram wykładów, listy zaproszonych prelegentów oraz informacje związane z technicznym połączeniem się uczestnika z platformą online.

Zapraszamy także do kontaktu mailowego wf.promocja@gumed.edu.pl. Z chęcią odpowiemy na wszelkiego rodzaju pytania.

Czas i miejsce:

2020-07-28

19:00-20:00

spotkanie online