StartUczelniaAktualnościRok akademicki 2019/2020Wydział Farmaceutyczny otwi...

Wydział Farmaceutyczny otwiera wirtualne drzwi

24.07.2020

Farmalityka_tło.png

Wydział Farmaceutyczny GUMed wychodzi naprzeciw potrzebom studentów i kandydatów na studia. Tak powstaje Farmalityka – nowatorski projekt, którego celem jest zachęcenie do czynnego udziału w życiu i działalności popularyzującej naukę na Wydziale. W ramach projektu organizowane są liczne wydarzenia: wykłady popularnonaukowe, panele dyskusyjne, wywiady z zaproszonymi gośćmi. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Wykłady wakacyjne, których celem jest przybliżenie profilu studiów na Wydziale Farmaceutycznym, kierowane są przede wszystkim do tegorocznych maturzystów. Wykłady odbywać się będą w wersji online – możesz w nich uczestniczyć nawet wtedy, gdy odpoczywasz na plaży lub podziwiasz górskie widoki! W wirtualnych wydarzeniach jednorazowo będzie mogło uczestniczyć nawet 300 osób jednocześnie.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia strony internetowej Wydziału Farmaceutycznego, na której w zakładce Farmalityka dostępne są: harmonogram wykładów, listy zaproszonych prelegentów oraz informacje związane z technicznym połączeniem się uczestnika z platformą online.

Zapraszamy także do kontaktu mailowego wf.promocja@gumed.edu.pl. Z chęcią odpowiemy na wszelkiego rodzaju pytania.