Sukces naszych siatkarek

4.05.2009

Barbara Grabowska (trzeci rok Wydziału Farmaceutycznego) i Aleksandra Puch (trzeci rok Wydziału Lekarskiego) wywalczyły po raz drugi z rzędu srebrny medal Mistrzostw Polski Uczelni Medycznych w siatkówce plażowej. Brązowy medal zdobyła nasza druga para w składzie Dorota Kaniuka (drugi rok Wydziału Farmaceutycznego) i Monika Rychter (pierwszy rok Wydziału Lekarskiego). W klasyfikacji drużynowej nasza żeńska reprezentacja wspierana dodatkowo przez Joannę Zuzannę Suszkiewicz (drugi rok Wydziału Lekarskiego) zajęła 2 miejsce, uznając wyższość jedynie zespołu UM Poznań. Reprezentacja naszych siatkarzy zajęła 6 miejsce w klasyfikacji drużynowej, a w klasyfikacji indywidualnej miejsce 8 (Paweł Konarzewski, Grzegorz Bereda) oraz miejsce 11 (Adam Muża, Krzysztof Gumowski). Zawody odbyły się w dniach 1-3 maja w Dziwnowie.
W imprezie udział wzięło 20 par męskich i 19 par żeńskich z 10 różnych uczelni. Naszą sekcję prowadzoną przez mgr Andrzeja Bociana reprezentowały dwie pary kobiet i 2 pary mężczyzn.