StartUczelniaKalendarium wydarzeń„Wybierz łagodność”. Warszt...

„Wybierz łagodność”. Warsztaty dla położnych

To już czwarty rok działań edukacyjnych JOHNSON’S®! 8 kwietnia rozpoczęła się akcja „Wybierz łagodność”, podczas której eksperci przekażą wiedzę z zakresu mikrobiomu skóry dziecka i komunikacji z matkami w trakcie połogu. Warsztaty będą prowadzone przez specjalistów: dr. hab. n med. Wojciecha Feleszko, Annę Zdral i wieloletnią ekspertkę marki JOHNSON’S® Agnieszkę Machnio. Bezpłatne spotkania odbędą się w 8 polskich miastach. Patronatem honorowym akcję objęła Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych, a merytorycznym akcję objęło Polskie Towarzystwo Położnych i Fundacja Rodzić po Ludzku

W roku 2019 JOHNSON’S® prezentuje nowy program szkoleniowy dla położnych, podczas którego przedstawione zostaną przełomowe wyniki badań nad mikrobiomem skóry dziecka, mającego fundamentalne zacznie dla prawidłowego rozwoju noworodków. Wykład na ten temat wygłosi dr hab. n med. Wojciech Feleszko.

O nowych standardach opieki okołoporodowej opowie psycholożka i certyfikowana trenerka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Anna Zdral, reprezentująca partnera merytorycznego Fundacji Rodzić po Ludzku. Przypominamy, że wprowadzony został już nowy standard organizacyjny dot. opieki okołoporodowej. To dokument, który w sposób kompleksowy obejmuje organizację opieki sprawowanej nad kobietą w okresie ciąży, porodu, połogu oraz nad noworodkiem. Będzie obowiązywał we wszystkich podmiotach wykonujących działalność leczniczą udzielających świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki okołoporodowej.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach oraz materiały edukacyjne. Rejestracja odbywa się wyłącznie drogą internetową na stronie: www.johnsonsbaby.com.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Czas i miejsce:

11.09.2019

9:30-14:00

Hotel Mercure Stare Miasto, ul. Jana Heweliusza 22