StartUczelniaKalendarium wydarzeńWarmUp to MIT Enterprise Fo...

WarmUp to MIT Enterprise Forum CEE – warsztaty dla start-upów zainteresowanych programem akceleracyjnym

Cykl wydarzeń WarmUp to MIT EF CEE przybliży start-upom kulisy akceleracji oraz dostarczy im informacji związanych z aplikowaniem do programu MIT Enterprise Forum CEE. Na uczestników wydarzeń czekają m.in. warsztaty dotyczące budowania efektywnego modelu biznesowego i konsultacje z ekspertami, a także networking z zespołem akceleratora i przedstawicielami partnerów.

Rejestracja na wydarzenie: eventbrite.com/e/warmup-to-mit-ef-cee-gdansk

Harmonogram wydarzenia:

  • 11:30 – 11:45 Rejestracja uczestników
  • 11:45 – 12:15 Wprowadzenie do programu akceleracyjnego MIT EF CEE
  • 12:15 – 12:45 Prezentacje Start-upów – Pitch
  • 12:45 – 14:45 Zaprojektuj swój model biznesowy z MIT EF CEE – jak zbudować efektywny model biznesowy dla start-upu w oparciu o Business Model Canvas – Angelika Krawczyk
  • 14:45 – 15:00 Prezentacje partnerów MIT EF CEE
  • 15:00 Networking

Program MIT Enterprise Forum CEE stanowi wsparcie dla najbardziej innowacyjnych start-upów naukowo-technologicznych z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej poprzez połączenie ich potencjału z wiedzą i zasobami dużych przedsiębiorstw z branży finansowej, ubezpieczeniowej, energetycznej oraz life science, a także doświadczeniem mentorów, którzy osiągnęli spektakularne sukcesy w biznesie międzynarodowym. Przez trzy miesiące młodzi przedsiębiorcy będą dopracowywali swoje modele biznesowe, uzyskają dostęp do unikalnego know-how, zaplecza technicznego i technologicznego partnerów programu, a także dofinansowanie na rozwój działalności w kwocie nawet do 200 tysięcy złotych.

Organizatorem programu jest Fundacja Przedsiębiorczości Technologicznej, która z sukcesem zrealizowała dotychczas pięć edycji programu MIT Enterprise Forum Poland, a obecnie rozpoczęła realizację 1. edycji programu MIT Enterprise Forum CEE. Projekt afiliowany z najlepszą uczelnią technologiczną na świecie Massachusetts Institute of Technology wspierają czołowe polskie przedsiębiorstwa oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, która przyznała grant na realizację programu w wysokości 15 milionów złotych.

Realizacja programu wspierana jest grantem przyznanym Fundacji Przedsiębiorczości Technologicznej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Działania 2.5 POIR Programy Akceleracyjne.

Dodatkowych informacji udziela Centrum Transferu Technologii GUMed.
tel. 58 349 10 09, tel. 58 349 11 85
e-mail: naukaibiznes@gumed.edu.pl
Budynek nr 5, I piętro, ul. Dębinki 7, 80-211 Gdańsk
Więcej informacji na stronie: naukaibiznes.gumed.edu.pl/54150.html

Czas i miejsce:

12.06.2019

11:30-16

sala seminaryjna 1/D/11, kondygnacja 1, CMN