Złoto i srebro dla studentek GUMed-u

StartUczelniaAktualnościRok akademicki 2014/2015Złoto i srebro dla studente...

9.06.2015

Bardzo dobrze spisały się studentki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w V Mistrzostwach Polski Uczelni Medycznych w Siatkówce Plażowej, które odbyły się w dniach 29-31 maja 2015 r. w Bydgoszczy. Para w składzie: Marta Dornowska (VI r., kierunek lekarski) i Alicja Rodziewicz (stażystka stomatologii) wywalczyły złoty medal, wygrywając w finale z parą z Łodzi 2:1. Nasza druga para w składzie: Natalia Grycko (V r., kierunek farmacja) i (Dorota Sobolewska, II r., kierunek lekarski) wspólnie ze “złotkami” wywalczyły w klasyfikacji drużynowej srebro. Wyprzedziły zespół z Lublina, a uległy nieznacznie zespołowi z Łodzi. Marta Dornowska została wybrana najlepszą zawodniczką Mistrzostw. Otrzymała pamiątkową statuetkę.