Studenci GUMed znów najlepsi w Polsce

StartUczelniaAktualnościRok akademicki 2011/2012Studenci GUMed znów najleps...

23.04.2012

Reprezentanci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego trenowani przez mgr Anetę Korewo po raz kolejny wywalczyli wysokie lokaty podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Aerobiku Sportowym, które odbyły się w dniach 12-15.04.2012 r. we Wrocławiu. Agnieszka Wojewódka (V lekarski) już po raz trzeci z rzędu zdobyła tytuł mistrzyni Polski w kategorii solistek, a jej koleżanka z drużyny Marta Stachowicz (IV farmacja) wywalczyła brązowy medal i trzecie miejsce. W tym roku drużynowo zespół GUMed-u uplasował się na V pozycji.

W skład drużyny wchodzili także Madeleine Chamera, Szymon Szkoda – 7 miejsce w kategorii “par”, Marta Czyszek, Paulina Sobocińska, Joanna Fiedeń – 6 miejsce w kategorii “trójek” oraz Agata Tworkowska, Katarzyna Haber, Joanna Janik – 10 miejsce w kategorii “trójek”.